Верифицированный профиль
1
Год опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
3661
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (3)

  • La Vida
    179 000 $
    2 797 $/м²

    Сапёрное Поле ул., 5-А

    Свободная планировка
    64 / 15 / 25 м²
    этаж 9 из 16
    2017 год постройки
    1 нед. назад
    🔥 Стильна квартира в ЖК “Бульвар Фонтанів” — престижна локація в центрі Печерська! Пропонується простора квартира в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — ЖК “Бульвар Фонтанів”. Ідеальний варіант як для комфортного життя, так і для вигідної інвестиції. Квартира без ремонту, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт та створити інтер’єр саме під свій стиль і потреби. Завдяки вільному плануванню легко організувати простору кухню-вітальню, 2 окремі кімнати, гардеробну та функціональні зони для життя. 🏡Переваги квартири: ✔ Раціональне планування та великі площі ✔ Панорамні вікна та багато природного світла ✔ Високі стелі 3 м — більше простору та комфорту ✔ Монолітно-кар...
    Риелтор
  • La Vida
    350 000 $
    2 414 $/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 58-А

    4 комнаты
    145 / 85 / 20 м²
    этаж 12 из 19
    2013 год постройки
    3 нед. назад
    Продаж 4-кімнатної квартири, площа 145 кв.м. Квартира розташована: Київ, район Центр, вулиця Богдана Хмельницького, 58А, метро Університет. Поверх 12 з 19. Територія охороняється. Централізоване опалення. Гаряче водопостачання централізоване. Меблі відсутні. 80.8 кв.м. житлової площі. 25 кв.м. площа кухні. З балконом. У помешканні панорамні вікна. Фото реальні, телефонуйте домовимося. Є відео квартири. В будинку знаходяться два спортзали, територія охороняється, в сквері - чудовий ресторан FOOD Комплекс межує з готелем «SITYHOTEL» та легендарним Київським велотреком, поруч з затишним сквером ім. О.Гончара. Також в радіусі 10 хвилин пішки знаходяться: неймовірний Ботанічний сад, Оперний театр...
    Риелтор
  • La Vida
    155 000 $
    1 550 $/м²

    Андрея Верхогляда ул. (Михайла Драгомирова), 14-А

    3 комнаты
    100 / 70 / 18 м²
    этаж 11 из 30
    2 мес. назад
    Продається ексклюзивна трикімнатна квартира в престижному районі в теплому монолітно-каркасному будинку .Житловий комплекс –Дельмар ( Delmar) найкращий комплекс з своєю інфраструктурою в центрі столиці. Квартира знаходиться в середині будинку, тому дуже тепла навіть при відключеному опаленні. Всі вікна виходять на ЖК Новопечерські липки (Південна сонячна сторона). Квартира без ремонту. Планування кімнат роздільне .Чудовий варіант для втілення ваших дизайнерських здібностей та ідей. Дім межує з великим і одним з найкращим у місті ЖК Новопечерські липки. Наявність прекрасної зони для прогулянок, дитячих та спортивних майданчиків. Закрита територія, шлагбаум, підземний паркінг. Метро Звірине...